BLOG

Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arası 3d Cam Panel

 • 20 Eylül 2016
Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arası 3d Cam Panel

Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arasına 3d Resimli Cam Panel

Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arasına 3d Resimli Cam Panellerde kullanılan resim, camın arkasına yapıştırılmaz, yüksek çözünürlüklü dijital baskı teknikleri uygulanarak camin arka yüzeyine işlenir. Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Üstü ve Tezgah Arasına 3d Resimli Cam Panel

Panelde kullanılan camlar ise temperli yani yüksek ısıda fırınlanmış camdan imal edilir, dolayısıyla kırılmaya ve yüksek ısıya karşı en az fayans kadar dayanıklıdır.

Çalışma alanlarımız : 19 Mayıs – Acıbadem – Bostancı – Caddebostan – Caferağa – Dumlupınar – Eğitim – Erenköy – Fenerbahçe – Feneryolu – Fikirtepe -Göztepe -Hasanpaşa -Koşuyolu -Kozyatağı -Merdivenköy -Osmanağa -Rasimpaşa -Sahrayıcedid -Suadiye -Zühtüpaşa Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arasına 3d Resimli Cam Panel mahallelerini kapsamaktadır.

Mutfaklarda modern bir görünümü sağlamak için cam, en kolay uygulanan malzemedir. Mutfak dolaplarınızı değiştirmeden uygulanacak cam paneller, dolaplarınız ne kadar klasik görünümde olursa olsun, mutfağı modern bir boyuta taşıyacaktır.

 Mutfak arası Tezgah Arası Cam Panel 3D Resimli 2017 Modelleri

tezgah arası cam panel kullananlar

mutfak tezgah arası cam kaplama kullanışlımı

Mutfak cam

3d Cam Panel 19 Mayıs, 3d,  Acıbadem, arası, arasına, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, cam panel, Dumlupınar, kadıköy Eğitim, kadıköy Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, mutfak, mutfak arası cam panel, Osmanağa, Rasimpaşa, resimli, Sahrayıcedid, Suadiye, tezgah, üstü, Zühtüpaşa

Tüm günün büyük bir bölümünü mutfakda geçiren bayanlar;

 • Kişiye özel resim uygulamaları ile de eşsiz bir mutfak elde etmiş oluyor.
 • Manzara modelleri ile şehrin en güzel görüntüsünü mutfak tezgahına yansıtıyor.
 • Doğa resimli modeller ile cam panel mutfağını adeta doğanın merkezinde hissettiriyor.
 • Dini motifli modeller ile de cam panel tezgah ulvi bir hava etkisine giriyor..
 • 3d cam panel resimleri ile mutfaklarını 3 boyuta taşıyor…

kaplama kullanışlımı, kaplama nasıl yapılır, mutfak kaplama fiyatları, tezgah arası cam kullananlar, tezgah arası cam panel, tezgah arası cam panel kullananlar.

Mutfak dolaplarınızı değiştirmeden uygulanacak cam paneller, dolaplarınız ne kadar klasik görünümde olursa olsun, mutfağı modern bir boyuta taşıyacaktır.

Cam Mutfak

 • 27 Mayıs 2016
Cam Mutfak

Son yıllarda batı etkisinde kalan Türk mutfağı, Cam Mutfak Modelleri ile sıkıcı alışıla gelmiş mutfakların değişim sürecini başlatmıştır.Trendin etkisinde kalan mutfaklar ufak değişikliklerle değişim sürecine girmiştir.

Tüm günün büyük bir bölümünü mutfakda geçiren bayanlar;

 • Kişiye özel resim uygulamaları ile de eşsiz bir mutfak elde etmiş oluyor.
 • Manzara modelleri ile şehrin en güzel görüntüsünü mutfak tezgahına yansıtıyor.
 • Doğa resimli modeller ile cam panel mutfağını adeta doğanın merkezinde hissettiriyor
 • Dini motifli modeller ile de cam panel tezgah ulvi bir hava etkisine giriyor.
 • 3d cam panel resimleri ile mutfaklarını 3 boyuta taşıyor.

Cam Mutfak uygulamalarının büyük avantajları vardır.

 • Derz araları fayandaki gibi sık degil hatta uyğulama alanına göre hiç yok denecek gibidir.
 • Temizlenmesi bir bez yardımıyla çok kolaydır.
 • Derz araları az veya hiç olmadığı için kir yağ tutmaz.
 • Şık ve sade duran modelleri ile geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.
 • Tüm mutfağın tadilat yükünü tek bir değişimle yüklenmiştir.

Tezgah arası cam panel denilince akla 3d resimli modeller gelir, şu an trend olsa da unutulmamalıdır ki yıllar sonra sıkılınabileceğini için genelde müşterilerimizi tek renk sade modeller üzerine yönlendiriyoruz.

Çünkü trendini kaybetmeyen sade ve şık tek renk modeller ile yıllar sonra da bıkmadan sıkılmadan kullanabileceğiniz bir Cam Mutfak elde etmiş oluyorsunuz.

Dilerseniz tezgah arası cam panel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Kişiye özel renk ve model seçimi yapabilir. Dilerseniz iletişim formunu doldurduktan sonra yetkililerimiz sizleri arayabilir.

Cam mutfak

 

Tezgah Arası Cam Panel MUTFAĞINIZDA SON DOKUNUŞ

 • 17 Mayıs 2016
Tezgah Arası Cam Panel MUTFAĞINIZDA SON DOKUNUŞ

TEZGAH ARASI 3D CAM PANELLER

Eğer mutfağınızdan sıkıldıysanız ve değiştirmeyi düşünüyorsanız, tüm mutfak dolaplarınızı değiştirmek yerine, sadece tezgah ile dolap arasındaki duvarları değiştirerek mutfağınızı baştan yaratmaya ne dersiniz? Bunun için yeni fayans veya seramik seçmenize gerek yok, çünkü artık tezgah arası cam panel adı verilen yepyeni bir sistemle, mutfağınızın en görünür yeri olan tezgah-dolap arası duvarlarınız,  baştan aşağıya değişiyor.

 

Tezgah arası cam panel mutfak dolapları ile tezgah arasında kalan duvar bölümünün, seramik, cam mozaik veya fayans yerine üç boyutlu cam panellerle kaplanması işlemidir. Bu paneller üç boyutlu olarak tasarlandığı için, derinliği olan panellerdir ve mutfak tezgahı ile dolap arasındaki duvarları tamamen canlandırır. Eğer isterseniz, tezgaha veya dolap kapaklarına da uygulanabilen cam paneller, mutfağınızda çok farklı bir kullanım detayı yakalayarak, tamamen sizin farkınızı yansıtmak üzere tasarlanırlar. Panellere uygulanacak resim seçenekleri, tamamen size aittir. Uygulanacak üç boyutlu resimleri uygulayacak firma tarafından belirlenen resimler arasından seçebileceğiniz gibi, dilediğiniz yüksek çözünürlükteki resmi de kullanma imkanınız bulunmaktadır. Panellerin arkasına uygulanacak ışık bantı ile görselleriniz, iki boyutlu görüntüden çıkarak gerçek boyuta taşınır.

 

Tezgah arası cam panel kalınlıkları 6 mm. ile 8 mm. arasında değişir, ancak genellikle 6 mm. kalınlığında cam kullanılır. Uygulanacak olan paneller; uygulama alanına göre tek parçadır veya parça parçadır ve tamamen kişiye özeldir,  dolayısıyla duvarınızın milimetrik ölçüleri alınarak kesilir. Daha sonra özel baskı teknikleri uygulanarak, camın üzerine seçtiğiniz yüksek çözünürlükteki üç boyutlu resim basılır. Tezgah arası cam paneller uygulanmadan önce, duvarınızda bulunan priz yerleri, yine milimetrik ölçülerle kesilir ve uygulamaya hazırlanır.mutfak arası, tezgah üstü ve tezgah arasına 3d resimli cam panel

 

Tezgah arası cam paneller, tek parça veya parça parça (uygulama alanına göre 2-3-4 ek) oldukları için birleşme yerleri fayans araları gibi sık olmaz, dolayısıyla aralarında derz veya gözenek bulunmaz. Bu da yemek hazırlarken en çok kirlenen yer olan duvarların, çok daha kolay temizlenmesini sağlar. Ön yüzey cam olduğu için cam sil veya cif gibi malzemelerle ve bulaşık teli, bulaşık süngeri gibi camı çizmeyen her türlü araç ile rahatlıkla temizlenir ve yüksek oranda hijyen sağlanır. Ayrıca basılan resim de arka planda kaldığı için duvar güneş alsa bile asla solmaz veya bozulmaz, sudan etkilenmez. Tezgah arası cam panellerde kullanılan resim, camın arkasına yapıştırılmaz, yüksek çözünürlüklü dijital baskı teknikleri uygulanarak camin arka yüzeyine işlenir ve sonrasında baskının üzeri özel bir koruyucu tabaka ile kaplanır. Bu da resminizin cam kadar uzun ömürlü olmasını sağlar.

 

Panelde kullanılan camlar ise temperli yani yüksek ısıda fırınlanmış camdan imal edilir, dolayısıyla kırılmaya ve yüksek ısıya karşı en az fayans kadar dayanıklıdır. 4 mm. kalınlığındaki araba camlarında veya 3 mm. kalınlığındaki duş paneli camlarında olduğu gibi herhangi bir şekilde kırılsa bile kişiye zarar vermez yada fırının veya ocağın yüksek ısısından zarar görmesi çok zordur. Kasıtlı olarak çivi gibi sert bir cisimle çizmeye çalışmadıktan sonra çizilmez veya delinmez.

 

Mutfaklarda modern bir görünümü sağlamak için cam, en kolay uygulanan malzemedir. Mutfak dolaplarınızı değiştirmeden uygulanacak cam paneller, dolaplarınız ne kadar klasik görünümde olursa olsun, mutfağı modern bir boyuta taşıyacaktır.

Mutfak cam