Mutfak Tezgah Arası Cam Kullananlar Fiyatları Resimleri

Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arası 3d Cam Panel

  • 20 Eylül 2016

Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arasına 3d Resimli Cam Panel

Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arasına 3d Resimli Cam Panellerde kullanılan resim, camın arkasına yapıştırılmaz, yüksek çözünürlüklü dijital baskı teknikleri uygulanarak camin arka yüzeyine işlenir. Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Üstü ve Tezgah Arasına 3d Resimli Cam Panel

Panelde kullanılan camlar ise temperli yani yüksek ısıda fırınlanmış camdan imal edilir, dolayısıyla kırılmaya ve yüksek ısıya karşı en az fayans kadar dayanıklıdır.

Çalışma alanlarımız : 19 Mayıs – Acıbadem – Bostancı – Caddebostan – Caferağa – Dumlupınar – Eğitim – Erenköy – Fenerbahçe – Feneryolu – Fikirtepe -Göztepe -Hasanpaşa -Koşuyolu -Kozyatağı -Merdivenköy -Osmanağa -Rasimpaşa -Sahrayıcedid -Suadiye -Zühtüpaşa Kadıköy Mutfak Arası Tezgah Arasına 3d Resimli Cam Panel mahallelerini kapsamaktadır.

Mutfaklarda modern bir görünümü sağlamak için cam, en kolay uygulanan malzemedir. Mutfak dolaplarınızı değiştirmeden uygulanacak cam paneller, dolaplarınız ne kadar klasik görünümde olursa olsun, mutfağı modern bir boyuta taşıyacaktır.

 Mutfak arası Tezgah Arası Cam Panel 3D Resimli 2017 Modelleri

tezgah arası cam panel kullananlar

mutfak tezgah arası cam kaplama kullanışlımı

Mutfak cam

3d Cam Panel 19 Mayıs, 3d,  Acıbadem, arası, arasına, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, cam panel, Dumlupınar, kadıköy Eğitim, kadıköy Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, mutfak, mutfak arası cam panel, Osmanağa, Rasimpaşa, resimli, Sahrayıcedid, Suadiye, tezgah, üstü, Zühtüpaşa

Tüm günün büyük bir bölümünü mutfakda geçiren bayanlar;

  • Kişiye özel resim uygulamaları ile de eşsiz bir mutfak elde etmiş oluyor.
  • Manzara modelleri ile şehrin en güzel görüntüsünü mutfak tezgahına yansıtıyor.
  • Doğa resimli modeller ile cam panel mutfağını adeta doğanın merkezinde hissettiriyor.
  • Dini motifli modeller ile de cam panel tezgah ulvi bir hava etkisine giriyor..
  • 3d cam panel resimleri ile mutfaklarını 3 boyuta taşıyor…

kaplama kullanışlımı, kaplama nasıl yapılır, mutfak kaplama fiyatları, tezgah arası cam kullananlar, tezgah arası cam panel, tezgah arası cam panel kullananlar.

Mutfak dolaplarınızı değiştirmeden uygulanacak cam paneller, dolaplarınız ne kadar klasik görünümde olursa olsun, mutfağı modern bir boyuta taşıyacaktır.

Leave a reply

Fields marked with * are required